![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020112528288.jpg)
У селі Бадівка на Рівненщині поховають 18-річного воїна Артема Новачука.
Про це повідомляють у Острозькій міськраді.
Як зазначається, Артем - уродженець міста Нетішин. Герой з сім'єю проживав та навчався в місті Ірпінь. Артем неодноразово відвідував Острожчину, адже бабуся з дідусем мешкають в селі Бадівка. У липні 2023 року він добровільно пішов служити в Національну Гвардію України у підрозділ "Азов".
- Артем був справжнім патріотом своєї держави, прикладом сильного, мужнього вольового чоловіка, який дбав про свою сім'ю та Батьківщину.
В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім'ї та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі. Хай земля буде пухом. Низький уклін! - йдеться у повідомленні.
Церемонія поховання Героя України Артема Новачука відбудеться 03 лютого 2024 року о 12:00 години в селі Бадівка, Острозької громади. Тіло Героя будуть везти 2 лютого через Острог в Бадівку орієнтовно о 16:00 (точний час повідомимо). Поховають Героя на місцевому кладовищі.