![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051410354125.png)
На Зарічненщині олень Борька вже став бажаним гостем у будь-якому подвір'ї. Люди запрошують тварину до себе та пригощають смачненьким, а діти не можуть натішитися такому диву. Борька відчуває себе як вдома у селищі і радо приймає гостинці.
Так, на запах смачненького олень прийшов до місцевого магазину "Наталія" та зацікавлено зазирав у приміщення. Про своє перше знайомство із зіркою написала у мережі Галина Бараннік:
"Нарешті збулась моя маленька мрія! Сьогодні зустрілась і познайомилась із Борисом.
Зірковий житель Зарічного поважно гуляв центром селища, потім зупинився біля магазинчика "Наталія", став у чергу. Підозрюю, дівчата його підгодовують смаколиками, і склалось таке враження, якби пустили, на запахи зайшов би всередину.
Було купа дитячої потіхи та й ми, дорослі, на деякий час повернулись в дитинство.
Такий красень, такий довірливий, такий ласуня теж згодувала парочку булочок...Тільки що автографів не давав, але увагою тішився".
![](/media/img/650/2024/05/202405144756.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405141190.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405149721.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405143709.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405147771.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405147315.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405149395.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405141714.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405141985.png)