На півночі Рівненщини провели рейд по місцях збору ягід та грибів (ФОТО)

На Рівненщині у популярних місцях збору дикоросів провели рейд. Зокрема, було залучено представників прикордонної служби, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Державної лісової охоронної філії «Висоцьке лісове господарство» та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Під час рейду були відвідані популярні місця збору дикоросів, до яких активно в сезон прибувають громадяни, інколи цілими сім’ями. Проведені превентивні заходи. Додатково збирачам роз’яснено вимоги чинного законодавства з прикордонних та природоохоронних питань. Доведено основні вимоги безпечного перебування в дозволених місцях збору ягід, а також дотримання вимог з питань мінної безпеки. Акцентовано увагу на важливості законного та безпечного перебування в прикордонні.

Додатково в рамках заходу були надані контактні телефони та адреси, на які можна повідомити про виявлення невідомих осіб чи виникнення небезпечних, нестандартних ситуацій. Загалом представники рейду націлили громадян на безухильне виконання діючих режимних обмежень, які були введені у зв’язку зі збройною агресією росії проти України, а також додатково провели контроль за отриманням особами дозволів на перебування в прикордонні.

Читайте також