![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023113011053702.png)
У Рокитнівській громаді комунальники за допомогою техніки упорядковували сміттєзвалище.
Про це повідомили у Рокитнівській селищній раді.
"КП «Рокитнекомунсервіс» за допомогою наявної спецтехніки проводить роботи з розчищення та підгортання санкціонованого сміттєзвалища неподалік Рокитного. Вкотре закликаємо жителів громади дбати про довкілля і не засмічувати територію громади", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2023/11/202311309986.png)