Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Покрову правоохоронці Рівненщини посилено забезпечуватимуть порядок

Публічну безпеку та порядок на території Рівненщини під час відзначення Покрови, Дня захисника України та Дня козацтва забезпечуватимуть майже 150 правоохоронців. Про це повідлмили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Крім того, до охорони правопорядку у населених пунктах області залучатимуться військовослужбовці Нацгвардії та члени громадських формувань. У цей день на Рівненщині заплановано проведення 14 заходів.

З метою контролю та належного реагування у разі виникнення нештатних ситуацій працівники ситуаційного центру ГУНП в Рівненській області цілодобово здійснюють збір та обробку інформації, а весь особовий склад із 12 жовтня переведений на посилений варіант несення служби.

Правоохоронці звертаються до громадян не допускати порушень публічної безпеки та порядку та дотримуватися карантинних обмежень. Також, зважаючи на те, що триває передвиборча агітація, прохання до громадян і учасників виборчого процесу здійснювати свою агітаційну діяльність відповідно до вимог чинного законодавства і бути політично лояльними.

Якщо ви стали свідком можливого правопорушення, негайно телефонуйте на спецлінію 102. 

Читати також