Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Поліссі планують створити новий веломаршрут

Polissya - Ukraїner Expedition

На Поліссі планують облаштувати новий маршрут з Клесова до Карпилівки через озеро Сомине. Цей маршрут пройде давнім воєнно-поштовим трактом посеред лісу і осушених боліт, що з'єднував містечко Сехи (зараз Томашгород) та Дубровицю. Ще навіть 70 років тому, то був єдиний шлях в наших краях. Далі він сполучався з багатовіковою "литовкою", що йшла на Північ. А зараз ним користуються лише лісівники.

"Мета створення веломаршруту - оновлення нашої громади і розвиток її туристичного потенціалу. Маршрут об'єднає місцеві об'єкти: мальовничі пляжі оз. Коплище, постапокаліптичні краєвиди довкола РПЗ #43, гранітні кар'єри, поліські ліси і болота, чарівне оз. Сомине льодовикового походження, військові артефакти польського періоду, дика природа, "поліські дюни" (льодовикового походження), долина р. Случ з артефактами прадавнього дубового лісу, що був на її місці та багато іншого!", - повідомляє Ярослав Щевич

Ініціатори створення цього маршруту переконані, що завдяки залізничній станції у Клесові, туристам буде дуже зручно доїжджати до маршруту потягами з Рівного, Львова, Дубровиці та Києва. В перспективі на довший час - продовження маршруту до Стрільська, де є залізнична станція іншого напрямку. Далі - можливо до міста Дубровиця, що колись було столицею цілого князівства та веде історію понад 1000 років!

Читати також