Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На реконструкцію аеропорту "Рівне" виділили додаткові 35 млн гривень

Фото з фейсбуку

Державні кошти на аеропорт "Рівне" виділили для реконструкції радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу летовища. На це виділили додаткові 35 мільйонів гривень.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Підрядник зможе приступити до практичної частини модернізації летовища вже найближчим часом.

До слова, Міжнародний аеропорт «Рівне» включений до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

Нині успішно проведені усі п’ять тендерів на виготовлення ПКД, за трьома об’єктами вона вже виготовлена. На черзі тендер на роботи з капітального ремонту огорожі та реконструкції світосигнальної системи.

Читати також

06.06.2023 На Поліссі провели в останню дорогу молодшого сержанта, який загинув на Луганщині

Як зазначається, люди по всіх селах зустрічали військового живим коридором, стоячи навколішки. У рідному селі, Боровому, зібрався весь люд, щоб гідно провести свого земляка до місця останнього спочинку. Загинув молодший сержант 30 травня на Луганщині. Поховали захисника на місцевому кладовищі. З початку повномасштабного вторгнення Герой отримав чотири відзнаки: «За військову службу Україні», «За мужність ІІІ ступеня» та «За оборону України» та «Захиснику Вітчизни». Останню нагороду воїн отримав особисто від Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.