Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На річках Рівненщини підвищився рівень води

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Станом на сьогоднішній ранок на річках Случ та Горинь у Рівненській області спостерігалося підвищення рівнів води. Про це інформує Укргідрометцентр.

Найбільше підвищився рівень води на гідрологічному посту у селі Деражному (річка Горинь) - на 12 сантиметрів. У Дубровиці та Оженині рівень води на Горині підвищився не так помітно - 5 та 3 см відповідно. На річці Случ у Сарнах рівень води підвищився на 11 см.

Серед гідрологічних постів Рівненщини не зазнав змін лише рівень води на річці Стир у селі Млинок Зарічненського району.

До слова, у найближчі дні прогнозують подальше підвищення рівнів води у річках західної України. Місцями можливий вихід води на заплаву.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.