На Рівне і Житомир: окупанти можуть розпочати наступ з Білорусі у День Незалежності

Ілюстративне фото

Думка про можливість наступу з боку Білорусі на День Незалежності вже кілька тижнів обговорюється у ЗМІ. Саме цю дату називають експерти у своїх прогнозах, як початок наступальної операії російських військ.

На думку директора військових програм Українського центру економічних і політичних досліджень ім. А. Разумкова Миколи Сунгуровського, масований удар по території України 24 серпня може стати частиною великої наступальної кампанії.

Повідомляє УНІАН.

Зі слів військового експерта, в резерві у РФ знаходиться третій армійський корпус, який формується в Муліно. Ще є 40 добровольчих батальйонів, які формуються по всій Росії (вони, в основному, йдуть на схід, щоб хоч якось скувати наші сили).

«Але не думаю, що вони будуть ударним кулаком. А ось те угруповання, яке збирається в Білорусі, – воно може», – вважає він.

Те, що в Білорусь стягуються і ракети С-300 – це, на думку фахівця, прикриття. Це спроба показати, що готуються обстріли наземних цілей.

«Насправді ж готується велика наступальна операція, для якої необхідна посилена протиповітряна оборона. Тим більше, на тлі тієї інформації, що Україні передаються авіаційні засоби. Посилення угруповання в Білорусі є однією з ознак підготовлюваної наступальної операції. Але це не обов'язково станеться», – зазначив Микола Сунгуровський.

Якщо насправді такий наступ готується, то, вважає військовий експерт, основний напрямок буде на Рівне, Житомир – щоб перерізати наші логістичні магістралі поставок західної допомоги.

Читайте також