На "Рівнеазоті" оновили обладнання у цехах неконцентрованої азотної кислоти і аміаку-2

Рівненський виробник мінеральних добрив "Рівнеазот"  завершив модернізацію промислового обладнання в цехах неконцентрованої азотної кислоти і аміаку-2.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Group DF, повідомляють "Українськi Новини".

"Планові ремонтні роботи стартували 25 липня 2022 року. В цеху неконцентрованої азотної кислоти завершено капітальний ремонт турбогенераторної установки, а також капітальний ремонт агрегату №6, потужністю 120 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік. У цеху аміак-2 завершився капітальний ремонт агрегату підготовки синтезу газу, потужністю понад 650 тонн аміаку/добу", - йдеться в повідомленні.

Потужність цеху аміак-2 становить 650 тонн аміаку на добу, а потужність цеху азотної кислоти становить 960 тисяч тонн азотної кислоти на рік.

"Бізнесу зараз дуже складно. Доходи підприємства падають через істотне зниження попиту на добрива з боку аграріїв. Добрива подорожчали через зростання цін на основну сировину – газ. Проте ми продовжуємо планову модернізацію ключових промислових майданчиків. Капремонти завершені, цехи готові до запуску", – сказав голова правління "Рівнеазоту" Михайло Заблуда.

За його словами, завантаження ключових цехів і асортимент продукції, що випускається, залежатиме від ціни та доступності газу та від платоспроможного попиту на азотні добрива з боку аграріїв, а також іноземних покупців.

Читайте також