Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненищині оцінювали майстерність новоспечених кравчинь

ПРОФЕСІЮ МОЖНА І ПОТРІБНО ЗМІНЮВАТИ! НА ІСПИТІ КРАВЦІВ РОБОТОДАВЦІ ОЦІНИЛИ МАЙСТЕРНІСТЬ

Для безробітних із Рівного, Здолбунівщини та Волині професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стало стартом нового, вмотивованого професійного життя, адже професія«Кравець», яку вони обрали, була й залишається однією з найзатребуваніших на ринку праці. Часи змінюються, мода диктує свої правила, з’являються нові тканини, стилі, фасони, приваблюють принти і тенденції…І в усьому цьому світі яскравих дизайнів, сміливих рішень та сучасних ліній лише професіонали - кваліфіковані та талановиті майстри знаходять шлях до втілення наших мрій, дарують відчуття довершеності, гармонії і комфорту.

Меседжем державної кваліфікаційної атестації у групі кравців, що відбулася на базі навчального відділення РЦПТО ДСЗ у Рівному (вул. Пирогова,8), стали комфорт, зручність та стиль. Кваліфікаційні роботи, над якими працювали слухачі під час виробничого навчання, стали яскравим підтвердженням чудових професійних якостей, передали увесь спектр знань і навичок, якими має володіти професійний робітник. Якісні вироби тішили присутніх роботодавців, кваліфікаційну комісію та педагогів. Слухачі втілили свої мрії – виготовили цікаві, стильні, модні, універсальні та унікальні сукні, костюми, брюки, сарафани, блузи, плащі, кардигани, спідниці, а також лляну вишиту столову білизну та навіть пальто. Чудово підібрані тканини, акуратно виконані викройки, зроблені шви, вдало використані деталі, приємні несподіванки, а ще настрієва атмосфера показу, яку створили слухачі разом із своїми майстрами виробничого навчання Поліною Долганською та МайєюГрицюк, - це результат кропіткої роботи та активного 9-місячног онавчання. І такі переконливі успіхи не лише у слухачів, котрі мали певний професійний досвід, зауважують вони: «РівнянкиЛюбов Савчукта Марина Гордійчукнавчалися буквально «з нуля». Кадровик за попереднім досвідом роботи, Любов змогла досягти достойного професійного рівня, а своє захоплення бісероплетінням вдало використала у роботах. Марина в минулому технолог інформаційних систем. Її серйозну налаштованість на роботу кравцем підтверджує придбана швейна машинка, а запропонований одяг у стилі «електро» зірвав оплески аудиторії.

Запам’яталися розкішні лляне плаття з мереживом Маріанни Андрощук, діловий костюм з вечірньою блузою Ольги Сульжук, виразна сукня Тетяни Андріїв, вдалі комбінації Юлії Штик, модний костюм від Ірини Босик, зручне та затишне вбрання від Ганни Корніюк… Волинянин Володимир Оніжукрозповів про свій шлях до професії:

«Я працював на складі одного швейного підприємства, придивлявся, цікавився, а одного разу і сам сів за швейну машинку. Сподобалося! Моє навчання у Рівному – це лише початок. Ймовірно, повернуся, аби здобути професію закрійника».

Роботодавець Світлана Грушевська ( ательє-магазин «Мілана») із задоволенням оцінювала роботи слухачів, ділилася досвідом та підтримувала цікаві ідеї:

«Сьогодні затребувана і актуальна ручна робота. Ваші вміння вишивати чи оздоблювати високо оцінять роботодавці і потенційні замовники! Сміливо втілюйте мрії, не бійтеся мінятися і заявляти про себе!Щодо закрійників – чоловіків – ті поза конкурсом!».

Заступник директора навчального закладу Людмила Абрамова закликала кравців не втрачати смаку до своєї справи, втілювати нові ідеї, дарувати цікаві моделі. Вона подякувала за серйозну підготовку до ДКА та оригінальну подачу кваліфікаційних виробів. Додамо, що важливою перевагою кваліфікованих кравців є досконале володіння сучасною професійною технікою і обладнанням. Саме у Рівненському центрі ПТО ДСЗ слухачі працюють на навчальних універсальних промислових та промислових спеціальних (розпошивальних, краєобметувальних),у т.ч. комп’ютеризованих машинках, а також на швейно-вишивальному комплексі Brother 4000.

Присутня на ДКА заступник директора РЦПТО Руслана Бодренко наголосила, що висока кваліфікація випускників – це спільна заслуга. Потужна навчальна база відділення, сучасне професійне обладнання, досвідчені педагоги та доброзичлива атмосфера сприяють якісному навчанню, розкриттю потенційних можливостей безробітних, адаптації до реальних умов ринку, а тісна взаємодія із роботодавцями дозволяє вдосконалювати навички на підприємствах, отримувати запрошення на роботу, реалізуватися та поліпшувати свій добробут.

Кравці отримали високі оцінки та визнання присутніх роботодавців. Представники ФОП Владислава Скотинянського та Світлана Грушевська поспілкувалися із випускниками щодо працевлаштування. Кваліфіковані робітники отримали свідоцтва державного зразка і тепер професійно втілюватимуть мрію – шити якісно і сучасно.

Читати також