![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072616266974.jpg)
12-річна мешканка Рівненщини Яна Сало збирала у полі квіти та продавала їх, щоб зібрати кошти на ЗСУ.
Про це інформують у Рівненській ОВА.
Дівчинка з села Дитиничі на Дубенщині вирішила допомогти захисникам України та вигадала спосіб заробітку.
Мама дівчинки Оксана розповідає, що квітами донька захоплювалася завжди. У мирні часи купували букети або ж рвала квіти в полі та дарувала їх рідним. А коли прийшла війна, то найрідніші люди дівчинки - дідусь, хресний та дядько - вступили до лав ЗСУ.
«Донька запитувала, як може допомогти військовим. І якось за вечерею в неділю вона принесла букет польових квітів. Чоловік запропонував їй зробити акцію – продавати букети, а виручені кошти віддати на потреби ЗСУ», - розповіла Оксана Сало.
Дівчинка швидко підхопила цю ідею і вже наступного дня пішла в поле за квітами. Всі разом складали букети та малювали плакати. А ось продавати благодійні квіти Яна вирішила самостійно. Мама розповіла, що пишається такою цілеспрямованою донькою.
За тиждень юна волонтерка вторгувала 8050 гривень. Кошти передала у Дубенський волонтерський центр, котрий діє при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі. Що куплять військовим – ще поки що невідомо. Але волонтери мають прозвітувати сім’ї.
![](/media/img/650/2022/07/202207269330.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207268321.jpg)