Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині 5-річний хлопчик проковтнув батарейку від іграшки

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

На Сарненщині 5-річний хлопчик під час гри проковтнув батарейку. Матір дитини відразу звернулася до медиків.

Детальніше про цей випадок журналістам "Рівне Медіа" розповіла завідувачка відділення екстреної медичної допомоги Сарненської ЦРЛ Супрунець Тамара Василівна:

"Цими вихідними прийшла мама з хлопчиком 16-го року народження. Жінка розповіла, що дитина жвава і під час гри проковтнула батарейку від іграшки. Вони відразу звернулися до медиків. У лікарні дитину оглянув педіатр та дитячий хірург. Також зробили рентген, який підтвердив наявність батарейки у організмі. Було прийнято рішення направити пацієнта до Рівненської обласної дитячої лікарні. Надалі за хлопчиком будуть спостерігати лікарі. Через певний час батарейка має вийти з організму природнім шляхом".

За словами лікарки, такі випадки - це не рідкість. Енергійні діти часто ковтають дрібні предмети, саме тому батькам варто бути пильними та слідкувати за малечею.

"Бувало, що діти ковтають по кілька батарейок чи маленьких магнітів - тоді дійсно є ризики. Варто відразу звертатися до лікарні. Якщо діти жваві та енергійні, то батькам потрібно бути дуже пильними та слідкувати за ними", - зазначає Тамара Супрунець.

Читати також