![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051411433790.png)
На Рівненщині погода сприяє проведенню посівної.
Як повідомляють у Рівненській ОДА, фахівці і механізатори цілодобово працюють у полях, нарощуючи свої темпи.
Нині господарства засіяли 373 тис. гектарів ярих культур.
«Цьогоріч темпи швидші від минулорічних - 85% ярих культур уже посіяли в області. Так тримати. Сьогодні праця кожного аграрія Рівненщини – це важливий внесок в економічну та продовольчу безпеку держави», - прокоментував начальник РівнеОВА Олександр Коваль.
На сьогодні аграрії області завершили сіяти цукрові буряки, горох, овес, ярі ячмінь та пшеницю. Продовжують працювати й з іншими культурами. Зокрема, посіяли: соняшника – 97%; кукурудзи – 85%; сої – 72%.
Також розпочали посів гречки та проса.