Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині арештували адвоката за спробу дати хабар слідчому

фото ілюстративне

Прокурор Рівненщини повідомив адвокату про підозру у вчиненні корупційного злочину

Прокурором Рівненської області Богданом Подубинським повідомлено про підозру одному із адвокатів регіону у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція чи обіцянка надати, а також надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів встановлено, що 22 травня 2018 року адвокат, повноваження якого тимчасово зупинені,  висловив  пропозицію  та  надав  неправомірну вигоду в сумі 10 тис. грн одному із керівників слідчого відділення районного відділення  поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області. За незаконну винагороду юрист запропонував посадовцю поліції посприяти у закритті кримінального провадження. Однак поліцейський від злочинної пропозиції відмовився та повідомив про цей факт правоохоронні органи.  

Слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області спільно з працівниками Рівненського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримали адвоката одразу після надання поліцейському в його службовому кабінеті грошей. 

До суду скеровано клопотання органу досудового розслідування, погоджене прокуратурою області, про застосування стосовно підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх обставин злочину, з метою скерування обвинувального акта до суду.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також