На Рівненщині біля кордону з Білоруссю працює аеророзвідка ТрО

Ілюстративне фото

У зоні відповідальності Рівненської бригади територіальної оборони обстановка уздовж кордону з білоруссю без змін. Поки одні підрозділи розвідки несуть бойове чергування, інші навчаються, підвищуючи свою ефективність.

Про це повідомляє Арміяinform.

У межах навчання розвідувальний підрозділ у складі операторів безпілотників, снайперських пар та розвідувальних груп виявив дві одиниці військової техніки та до двох десятків живої сили противника. Все відбувається в режимі реального часу. За кілька секунд інформацію від відділення розвідки отримує старший командир, а ще за мить по вказаних координатах ворога, що висунувся в наш бік, працюють підрозділи артилерії Збройних Сил України.

"Ми — очі командирів, а тому наше завдання — бачити, знати все про ворога для максимально ефективного його ураження, — зазначив командир розвідувального підрозділу. — За допомогою сучасних технологій час виконання завдань скоротився в рази. Дрони — це небезпечна зброя. Поруч із виявленням цілей противника тренуємося прикріпляти до своїх безпілотників боєприпаси, щоб доправляти їх до ворожих укриттів та техніки для швидкого й непомітного їх знищення".

 

Читайте також