Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині боролися за звання "Олімпійське лелеченя" (ФОТО)

http://rivne.dsns.gov.ua

Вже дев’ять років поспіль під егідою Національного олімпійського комітету України в Рівненській області проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

Змагання проводять шкільними, районними, міськими, обласними етапами та всеукраїнським, щорічно. Не став винятком й 2018 рік. Днями 12 найсильніших команд з міст, районів та об’єднаних територіальних громад, взяли участь в обласному етапі. Він був проведений в спортивному залі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа» №26.

Привітати учасників змагань прийшли начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та голова Відділення НОК України Микола Петренчук, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Леонід Камлочук та голова Відділення Олімпійської Академії України в Рівненській області Лідія Завацька.

Аби мінімізувати можливість травм серед учасників, для дітей також провели акцію «Do like Olympians» (*Роби як олімпійці!), яка дозволила їм вдосталь розім’ятися перед спортивною боротьбою. Традиційна програма заходу складалася з трьох етапів. Під час презентації діти намагалися максимально творчо представити свою команду, школу та розповісти про спортивні досягнення рідної «alma mater». Спортивний етап складався з комбінованої естафети, під час якої діти на швидкість проходили встановлені дистанції. При цьому вони використовували різноманітний спортивний інвентар. До освітньої частини увійшла «Олімпійська вікторина». Тут кожній команді потрібно було дати відповіді на понад сотню запитань, що стосувалися олімпійських видів спорту та успішних вітчизняних і закордонних спортсменів.

Цього разу головним фаворитом змагань була команда Рівненського НВК «Колегіум» - заклад є багаторазовим переможцем попередніх років. Навчальний заклад черговий раз підтвердив своє реноме, здобувши перші місця на всіх трьох етапах змагань і впевнено зайнявши найвище місце п’єдесталу перемоги.

Саме вони згодом представлятимуть Рівненську область на всеукраїнському етапі. Срібні нагороди вибороли діти з Вельбівненської ЗОШ Острозького району, а бронзу - учні Городищенської ЗОШ школи з Березнівщини. Але цього разу між собою боролися не тільки команди. Перемога в індивідуальних конкурсах цінується не менше, бо вимагає особливої підготовки і витривалості. Такі якості зуміла найкраще продемонструвати Коваль Марина з Клесівської ЗОШ, яка перемогла в конкурсі «Скакалка», та Горохова Валерія зі Здолбунівської ЗОШ №3, яка виграла в конкурсі «Гімнастичний».

Після завершення змагань відбулося нагородження, в ході якого всім переможцям та призерам були вручені дипломи, медалі, кубки, спортивний інвентар та література. Але навіть ті команди, яким не вдалося здобути призове місце отримали сувеніри від обласного Відділення НОК України.

Читати також