Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині бунтують проти графіку вивезення сміття (ФОТО)

http://www.varash.info

До журналістів сайту Вараш.Інфо звернулися мешканці Вараша, а саме по мікрорайону Будівельники, з проханням допомогти «достукатися» до директора комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Сергія Мушика. Вони вже неодноразово зверталися до нього з проханням змінити графік вивозу побутових відходів на такий, який їм більше підходить.

Тобто, понеділок, середа, п’ятниця, щоб сміття забирали не вранці, коли люди збираються на роботи і так в «попихах» та немає змоги винести його, а ввечері, у спокійному темпі, та без дискомфорту. А у вівторок і четвер, щоб машину пускали вранці, бо говорять, що більшість жителів викидає сміття ввечері.

Але директор лише розводить руками і відсилає мешканців до депутатів, щоб ті самі йшли і «вибивали» ще одного сміттєвоза. Мовляв, одна машина не в силі обслужити такий графік, як вони хочуть. І на завершення каже, що «я вас почув», але «віз і нині там». Вже більше місяця люди добиваються зручного графіка, навіть опитування створили у соціальній мережі, де лише за декілька годин більше проголосувало, що не задоволені, та хочуть зміни графіку вивезення сміття.

А досить обурені жителі і взагалі пропонують змінити таких «горе керівників».

Людям вже несилу терпіти, не знаючи куди дівати сміття, яке не встиг викинути у машину. І ось така «картина», викидають відходи прямо у дворах поблизу своїх же будинків. Собаки теж вносять свій вклад, розірвані сміттєві мішки розносяться по всій окрузі. Такими темпами наше, чудове, місто перетвориться в сміттєве звалище!

Жителі звертаються до пана Сергія та міської ради, і просять прислухатися до потреб громадян, яким дане комунальне підприємство надає послуги та змінити графік.

Читати також