Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині чоловік забув у банкоматі 7 тис гривень: кошти забрав наступний у черзі до апарату

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

В обідню пору 9-го листопада 2021-го року в місті Костопіль у відділенні «Укргазбанку» 38-річний чоловік забрав із банкомату чужі 7 000 гривень.

Він скористався відсутністю сторонніх осіб та власника майна, умисно, таємно та з корисливих спонукань забрав із місця видачі грошових коштів немалу суму.

Грішми він розпорядився на власний розсуд. Про подію власник коштів повідомив правоохоронців лише через кілька тижнів.

Відомо, що 59-річний чоловік завершив операцію зі знімання готівки, забрав карту, але забув гроші і пішов.

38-річний уродженець села Іваничі, що на Костопільщині, стояв наступним у черзі і скориставшись відсутністю людей - привласнив цих 7 тисяч гривень собі.

За такий вчинок суд призначив йому покарання у вигляді громадських робіт строком 80 годин.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.