На Рівненщині діє майже 120 локацій, де надають адмінпослуги

Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Терещенко розповів про нові пріоритети, серед яких - розвиток електронних послуг, збільшення мережі ЦНАПів, доступність до Інтернету та цифрова освіта.

«Нині на Рівненщині функціонує 117 локацій, де надають адміністративні послуги. Серед них 49 ЦНАПів. Плануємо збільшувати цю мережу. Окрім того, додатково будемо впроваджувати там технологічні засоби для ще більшого оцифровування локальних послуг», - розповів заступник голови.

Також ішлося про ще один напрямок – розвиток електронних послуг. Зокрема продовження наповнення геоінформаційної системи «Аналітичний портал Рівненщини», де оприлюднюються відкриті дані про інвестиційну привабливість регіону. Серед них - це об’єкти будівництва, дашборди щодо доходів і видатків громад, які стосуються розвитку сільського господарства, а також кількість внутрішньо переміщених осіб Рівненської області для розуміння кадрового потенціалу.

Олександр Терещенко зазначив, що нині таких інтерактивних карт розроблено 20 одиниць і готується ще десять. Він додав, що поставив собі за мету створити єдину базу даних, куди ввійде велика кількість реєстрів. А для цього необхідно реалізувати ще один пріоритетний виклик – 95 % області покрити швидкісним інтернетом і встановити якомога більше відкритих WI-FI зон для вільного під’єднання.

Ще одним напрямком виокремлено цифрову освіту. А це - продовження проєкту «Цифра в кишені», навчання для лідерів і популяризація платформи «Дія.Освіта».

Насамкінець спікер зауважив, що цифровізація - це той процес, який долає бар’єри та спрощує надання послуг.

Читайте також