![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060511151598.png)
На Рівненщині запрацює гурток, де усіх охочих навчатимуть вощувати равликів.
Повідомляють на сторінці КЗ "Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти".
"В рамках співпраці та підписаної угоди продовжуємо створювати нові локації. Розширюємо роботу з бізнесом, а саме - @VerbaRavlyk та підприємицею Юлією Хоміцькою.
Разом зі своєю помічницею, Анастасією, вони привезли до нас малят равликів та обладнання для облаштування Равликової ферми", - йдеться у дописі.
З вересня у комунальному закладі "Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти" Рівненської обласної ради розпочне роботу гурток "Равликова ферма". Усіх охочих запрошують долучитися.
![](/media/img/650/2024/06/202406056744.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406056868.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406059255.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406051666.png)