![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072713082707.jpg)
На Рівненщині діти зможуть відвідати майстер-клас відомого кухаря Євгена Клопотенка. Такі заходи спрямовані на психологічну підтримку дітей у період війни.
Про це повідомляють у Рівненській ОВА.
Заходи відбуватимуться у рамках проєкту “Спільно | твоя підтримка поруч”, який ініціювали ЮНІСЕФ, шеф-кухар Євген Клопотенко та Міністерство освіти України.
Річ у тім, що сьогодні багато дітей потребують психологічної підтримки через війну. Десятки тисяч маленьких українців втратили домівки, тікаючи від обстрілів та вибухів. Мільйони дітей засинають та прокидаються під звуки сирен…
В рамках проєкту, професійні кухарі будуть проводити майстер-класи для дітей та батьків разом із кваліфікованими психологами. Спільне приготування здорової їжі допоможе відновити відчуття комфорту та зменшити рівень тривожності. А Євген Клопотенко поділиться порадами, як батькам та дітям через приготування їжі підтримувати один одного.
Майстер-класи відбуватимуться у 7 областях України, у яких зосереджена велика кількість переміщених сімей: Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій.
Заняття проходитимуть 2-3 рази на тиждень до кінця листопада. Загалом завдяки проєкту психосоціальну допомогу отримають понад 5 тисяч дітей.
Для участі у майстер-класі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YCvBypEuqCWDm9JZ7