Рівне Медіа

На Рівненщині добудовують перший в області біогазовий завод

Фото - прес-служба компанії

У Рівненській області вступило в завершальну фазу будівництво біогазового комплексу для приватного свинарського господарства «Деметра». Про це пише експерт біоенергетичної асоціації України Юрій Епштейн в Facebook, йдеться на сайті agravery.

«Перший в Рівненській області, він привертає увагу своєю відносно скромною для сформованих сьогодні в Україні мірок встановленою потужністю — 528 кВт. Це свідчить, в першу чергу, не стільки про прагнення власників свинокомплексу отримувати додатковий дохід, як про їхню турботу про екологію навколишнього середовища», — написав Юрій Епштейн.

За інформацією, сировиною для вироблення електроенергії на  біогазових комплексі  будуть служити гнойові стоки свиноферми добовим обсягом 41 тонна з вологістю 95% і 26 тонн кукурудзяного силосу з вологістю 70%.

«Для оптимального функціонування біогазового комплексу його власники зареєстрували окрему юридичну особу "Деметра Біоенергія". Площа займаної ділянки склала майже 0,5 га. Менеджмент дігестата обмежується традиційної його сепарацією на тверду і рідку фракції для подальшого внесення на поля», — написав він.

Читати також