Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині додалося 39 нових випадків COVID-19

Фото - ілюстративне

Станом на вечір 9 серпня у Рівненській області зафіксували 39 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше хворих додалося у Дубенському районі - 17. Про це інформує Цілодобовий штаб з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

Хворі додалися:
м. Рівне – 7 хворих;
Березнівському районі – 1 хворий (с. Бистричі);
Дубенському районі – 17 (м. Дубно – 9, с. Тараканів – 2, с. Привільне, с. Рачин, с. Квітневе, с. Варковичі, с. Буща, с. Клюки);
Дубровицькому районі – 2 (м. Дубровиця, с. Берестя);
Радивилівському районі – 6 (м. Радивилів – 3, с. Ситне – 2, с. Бугаївка);
Рівненському районі – 6 (смт Оржів – 3, с. Олександрія – 2, с. Н. Любомирка).

Хворим від 4 до 72 років.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.