![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023113010327214.png)
Поліцейські Рівненщини цілодобово допомагають водіям, які стали заручниками складних погодних умов.
Про це інформують у поліції Рівненщини.
Так, у Радивилівській тергромаді поліцейські офіцери разом із рятувальниками допомагали водію, вантажівка якого з’їхала з дороги, а поліцейські в Острозі —підзаряджали розряджений акумулятор.
Співробітники відділення поліції № 7 (м. Корець) на межі Житомирської та Рівненської областей допомогли відбуксирувати автомобіль, що злетів у кювет.
"Окрім того, нагадуємо, що в кожному відділенні поліції функціонують пункти незламності, де можна зігрітися, зарядити телефон тощо. Тут є запаси питної та технічної води, чайник, аптечки з базовими медичними препаратами для надання необхідної допомоги", - додають у поліції.
![](/media/img/650/2023/11/202311308439.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311303225.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311301198.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311305964.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311306639.png)