![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071711598564.png)
На Рівненщині сьогодні у селі Старики стартував благодійний турнір з риболовлі. Вилучені кошти підуть на купівлю спорядження для воїнів ЗСУ.
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Радивилівської громади.
Два десятки учасників о 7 ранку закинули вудки задля того, аби допомогти українським захисникам необхідним спорядженням для успішного протистояти ворогу та виконування завдань з оборони територіальної цілісності України.
Щоб стати учасником турніру, кожен учасник здійснив благодійний внесок у сумі 500 грн. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на оплату квадрокоптера, який уже допомагає нашим військовим в обороні країни.
Впродовж дня на локації діятимуть різноманітні заходи, благодійна дегустація, психологічні тренінги , перегляд мотивуючого патріотичного фільму, експрес-навчання з надання домедичної допомоги та багато інших цікавих ініціатив.
Жителів громади закликають об'єднатись довкола цієї волонтерської ініціативи .
![](/media/img/650/2022/07/202207176249.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207177037.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207173272.jpg)