![Фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022910366231.png)
На Рівненщині за добу ліквідували 2 загоряння сухої трави та чагарників.
Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Рівненщини.
28 лютого о 19:11 поблизу с. Рокитне Рокитнівської ТГ Сарненського р-ну сталося загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,1 га.
Також цього ж дня о 21:54 поблизу с. Стовпець Вербської ТГ Дубенського р-ну сталося загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,1 га.
Причини обох загорянь наразі встановлюються.