Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині готують нові лікарні для хворих на Covid

Через неблагополучну епідеміологічну ситуацію Рівненщину та ще дев’ять областей України віднесли до регіонів зі значним поширенням COVID-19. За останні дві доби в області фіксують більше 100 нових хворих, серед яких є діти.

Сьогодні під час позачергового засідання Державної комісії ТЕБ і НС розглянули ситуацію щодо в регіонах із високим рівнем поширення коронавірусу. Рівненщину у селекторній студії представляли голова ОДА Віталій Коваль та члени регіональної комісії ТЕБ і НС.

«Вже декілька місяців ситуація в області напружена, але контрольована. Станом на сьогодні заповненість ліжок в лікарнях першої хвилі пацієнтами на Covid складає 41%. Кількість місць із підведенням кисню – 61% в медзакладах першої хвилі та  47% – другої хвилі.  Для  прийняття хворих на коронавірус будемо залучати ще дві лікарні поблизу обласного центру – в Гощі та Здолбунові.  Це дозволить розвантажити Рівненську міську лікарню», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль під час Державної комісії ТЕБ і НС.

Нагадаємо, наразі на Рівненщині хворих на Covid приймають 6 закладів першої хвилі - Рівненська та Дубенська міські лікарні, Сарненська, Рокитнівська та Костопільська ЦРЛ, а також Дубенський пологовий будинок. У разі виникнення необхідності область буде переходити до надання медичної допомоги у закладах другої хвилі. Для цього підготовлені 11 госпітальних баз у районах і містах області.

За інформацією пресслужби Рівненської ОДА. 

Читати також