Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині іноземець тренував команду з американського футболу (ФОТО)

http://newlife.rv.ua

У здолбунівської команди з американського футболу «Орли» уже розпочалися тренування на полі. Повідомляє газета "Нове життя".

Цього тижня «Орлів» чекав приємний сюрприз від керівництва клубу. За підтримки ФСА для наших гравців провів тренування Андрей Еванс зі Сполучених Штатів Америки. Андрей Еванс грав за університет Північної Кароліни в НСАА з 2004 по 2008 на позиції вайт ресівера. Слід зазначити, що це не вперше місто відвідують колишні гравці американського футболу з США.

Протягом двогодинного тренування Андрей ділився досвідом з гравцями, розповідав про себе та той час, коли грав за університетську збірну. Чимало почерпнули для себе з цього тренування тренери команди. Тож тепер вони матимуть у своєму арсеналі для використання нові вправи для підготовки гравців.

До слова, гість був приємно здивований, що в Здолбунові активно розвивається американський футбол і молодь завзято ним цікавиться.

Олександр ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ

Фото автора

Читати також

30.11.2023 На Запоріжжі обірвалось життя 33-річного бійця з Рівненщини

- Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України та закликаємо молитвою та добрим словом згадати Героя, який віддав своє життя за майбутнє України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті. Сумуємо, низько схиляємо голови у скорботі, - йдеться у повідомленні.