![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060400238638.jpg)
ДТП сталась у неділю на трасі "Городище-Рівне-Старокостянтинів" біля села Нова Любомирка.
Про це "Рівне Медіа" повідомили у пресслужбі поліції області.
Як зазначається, 69-річний водій автомобіля "Lexus RX", здійснюючи маневр розвороту, не врахував дорожню обстановку, не надав перевагу в русі транспортним засобам, які рухались у попутному напрямку та допустив зіткнення із вантажівкою "Mercedes" під керуванням 57-річного рівнянина. Водія та двох пасажирів "Lexus" доставили до лікарні, а після обстеження відпустили.
Вирішується питання про притягнення кермувальника до адміністративної відповідальності.
![](/media/img/650/2024/06/202406045235.jpg)