Рівне Медіа

На Рівненщині ліквідовують незаконні виїзди на траси

Вчора на Рівненщині, на "сарненській" трасі поблизу Нової Любомирки ліквідували несанкціонований виїзд на головну дорогу. Цей об’єкт став одинадцятим, який потрапив під демонтаж на Рівненщині, зазначив речник Служби автодоріг області Дмитро Леонтіюк, пише Суспільне.

Такі роботи раніше виконали у Сарненському, Дубенському, Радивилівському, Рівненському, Здолбунівському і Гощанському районах. За словами Дмитра Леонтіюка, діють шляховики на підставі приписів.

– Йдеться про виїзди, облаштовані самовільно. Ну хтось, наприклад, хотів заїжджати до своєї ділянки чи об’єкта не в об’їзд, а з головної дороги. В Дубенському районі, наприклад, захотіли під’їзд до магазину, просто засипали дренажу канаву, яка має відводити воду з міжнародної траси. І зробили прямий в’їзд. І все одно їм, що якщо хтось буде виїжджати чи переїжджати трасу – це буде аварійно-небезпечна ділянка. І знаки про цей виїзд не попереджають, бо ж зроблено самовільно. Як правило, такі речі роблять вночі, щоб ніхто не бачив, – розповів Дмитро Леонтіюк.

Речник додав, що у таких випадках, якщо вдається встановити власника – поліція притягає його до відповідальності та штрафує.

Читати також