Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині медики повернули до життя чоловіка, у якого зупинилося серце

Ілюстративне фото

На Рівненщині медики реанімували чоловіка, в якого зупинилось серце.

Про це повідомили на сторінці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.

2 жовтня близько 20-ї години на лінію 103 надійшов виклик про те, що у м. Здолбунів Рівненського району, медичної допомоги потребує 50-річний чоловік. Він скаржиться на болі в серці.

На виклик прибула фельдшерська бригада Здолбунівської підстанції ШМД. Вони негайно зібрали необхідний анамнез та провели огляд пацієнта. Виникла підозра на гострий інфаркт міокарда.

Стан пацієнта погіршився (раптова зупинка дихання та кровообігу). Бригада миттєво розпочала проводити реанімаційні заходи. На допомогу їм прибула лікарська бригада Здолбунівської підстанції ШМД. Вони спільно продовжили проводити розширені реанімаційні заходи, оскільки пацієнт перебував у стані клінічної смерті.

Завдяки оперативним та злагодженим діям бригад «швидкої» Здолбунівської підстанції ШМД стан пацієнта покращився - відновився кровообіг, пацієнт опритомнів.

Працівники «швидкої» транспортували чоловіка до Здолбунівської центральної районної лікарні, де медики підтвердили попередній діагноз пацієнта - гострий інфаркт міокарда.

Читати також