Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині може утворитися ще одна ОТГ (ФОТО)

Кожен керівник ОТГ має бути менеджером

Такого висновку дійшли учасники зустрічі та консультанти з питань децентралізації Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ під час роботи у потенційній  Варковицькій громаді, що у Дубенському районі.  Там консультанти та голова Дубенської РДА зустрілися з представниками трьох сільських рад, які за перспективним планом мають утворити Варковицьку громаду. Тож до складу громади мають увійти Варковицька, Сатиївська та Озерянська сільські ради. Присутні цікавилися, чи можна утворити громаду  поза перспективним планом, які переваги матиме ОТГ та скільки часу надається субвенція розвитку.

Фахівці надали відповіді на усі проблемні питання. Василь Курилас, консультант з правових питань, нагадав про правові аспекти об’єднання громад. Розповів, у чому переваги громади у складі трьох сільських рад. 

- Фінансова складова також є важливим фактором у розвитку та успішності громади, – наголосила консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер. – Громади одразу мають проаналізувати, скільки коштів будуть мати і де найприбутковіші галузі. 

Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк наголосив: 

«Потрібно йти у ногу з часом. Шляху назад вже немає, ми всі маємо думати про інтереси людей, а не про свої власні амбіції. Тому вам, головам та депутатам, потрібно вже домовлятися і приймати остаточні рішення про об’єднання».  

Після зустрічі  присутні одразу залишилися на засідання робочої  групи і почали складати  покроковий план дій щодо утворення Варковицької ОТГ.

Повідомляє Офіс Реформ Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Читати також

01.10.2023 Рівнянину посмертно присвоїли звання Героя України

Відповідний указ про присвоєння звання за номером №660/2023 підписано 29 вересня 2023 року. “За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” Назару Небожинському - молодшому сержанту (посмертно)” - йдеться в указі Президента. Назар - випускник Національного університету водного господарства та природокористування. Після закінчення бакалаврату приєднався до лав Збройних Сил України. Минулого року Герой із Рівного під час визволення Чернігівщини, ціною власного життя, врятував 20 воїнів. Молодший сержант, навідник БМП, підбив три ворожі броні, але гармата, яку знищив останньою, встигла поцілити в нього. За словами побратимів, якби не героїчна робота Назара, двадцятеро наших військових загинули б.