![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071911004419.jpg)
Піротехніки на Рівненщині знищили кілька боєприпасів часів другої світової війни.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС Рівненсьокї області.
18 липня о 12:00 піротехніки знищили одну мінометну міну калібром 82 міліметрів часів Другої світової війни, яку виявив місцевий житель на березі річки Случ поблизу села Соснове Рівненського району.
18 липня о 15-30 група піротехніків знищила два артилерійських снаряди калібром 76 міліметрів часів Другої світової війни, які виявив місцевий житель в лісовому масиві поблизу села Радужне Острозької ТГ Рівненського району.
![](/media/img/650/2022/07/202207198919.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207191564.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207198926.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207193052.jpg)