Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині надходження ПДВ перевищили півмільярда гривень

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, впродовж січня – квітня  2020 року платники податку на додану вартість Рівненщини спрямували до Державного бюджету України понад 515,6 млн. гривень. З початку року спостерігається позитивна динаміка в частині сплати ПДВ. Так, порівняно з аналогічним періодом минулого року, сплата ПДВ збільшилась  на 60,6 млн. грн., або на 13  відсотків.

Цьому сприяло, як результативна робота Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику (СМКОР), що дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних, так і автоматичне відшкодування податку на додану вартість згідно з даними електронного реєстру, який функціонує у відкритому режимі та виключає будь-які можливості маніпулювання з відшкодуванням ПДВ.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській  області Віталій Чуй  зазначив, що ефективне відпрацювання ризикових операцій суб’єктів господарювання, виявлення і руйнація схем з формування фіктивного податкового кредиту забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ до сплати у бюджет.

Нагадаємо,  що представники бізнесу можуть отримувати актуальну інформацію з питань адміністрування ПДВ, у тому числі щодо функціонування електронної системи, на сайті фіскальної служби (http://tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist), в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.tax.gov.ua), у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (http://zir.tax.gov.ua) та в контакт-центрі ДПС України за номером 0 800 501 007.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Читати також