Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині налагодили виробництво наметових екоготелів

На Рівненщині молода компанія Glamping UA налагодила виробництво глемпів — це дерев’яні будівельні шатра, які можна використовувати як житло, кафе чи для розширення номерів готелю.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що на сьогодні компанія Glamping UA уже виготовила шатра для 19 туристичних локацій — глемпінгових містечок. У кожному будиночку є всі зручності: меблі, санвузол, кухня, WI-FI та кондиціонери. Підприємство уже співпрацює з Європою і планує вийти на американський ринок.

Для розвитку компанія використовувала і державні програми. Власники взяли грант 250 тис. гривень за програмою «Є-робота». За ці кошти змогли закупити сировину, створити додаткові робочі місця. У своїх проєктах вони максимально використовують продукцію місцевого виробника: від деталей до готових меблів.

Наголошується, що компанія Glamping UA започаткувала український ринок глемпінгу. І сьогодні ці рішення набувають нового значення. Такі конструкції можна звести за кілька годин і використовувати не лише як туристичну інфраструктуру, а й для прийому переселенців та як пункти обігріву.

«Сьогодні ми дивимося на виробництво на Рівненщині під різними кутами, адже з їхньою допомогою, можна забезпечити стабільне функціонування і життєдіяльність цілої області в зимовий період», — йдеться у повідомленні.

Читати також