Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині навчають "смачному" ремеслу

Справжній кухар – це той, у кого «сім рук», широка душа і черга за добавкою

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває виробниче навчання майбутніх кваліфікованих кухарів. Безробітні Рівного, Рівненського, Дубнівського районів і з Волині опанували важливий і «духмяний» курс із випікання хлібо-булочних виробів.

Першою була робота на навчальній кухні-лабораторії із гарбузовим тістом. Майстер виробничого навчання Світлана Клімчук поділилася:

«Слухачі не лише відмінно впоралися із першою самостійною роботою, але й ініціювали наступну! Команда взялася за випікання багетів.Гречка, пшоно, пшениця висівки – ось складові хрусткого корисного хліба! Дегустували усі разом, дісталися окрайці і педагогам».

У групі вже є перші лідери: Шевчук Богдан, СкиданенкоВалерій(Луцьк), Малінкіна Людмила таГаврон Інна.

Тим часом до навчально-виробничого комплексу підвезли наступні продукти - риба, м’ясо, овочі…Майбутні кухарі в очікуванні нових завдань. Вони цікавляться сучасним обладнанням, вивчають виробничі процеси, багато запитують, і …продовжують ініціювати.

Додамо, насичене професійне навчанняслухачів за професією «Кухар» у РЦПТО ДСЗ триває 5,8 місяця, з яких  2 місяціслухачі перебуватимуть на виробничій практиці.

 

Читати також