![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051015478083.png)
На Рівненщині планують збудувати укриття у 7 медзакладах.
Про це повідомили у Рівненській ОДА.
З держбюджету виділили 1 мільярд гривень для будівництва укриттів у медзакладах України. Нині обласні військово-цивільні адміністрації формують переліки з проєктними заявками на Міністерство охорони здоров'я України, щоб отримати фінансування з держбюджету.
Відповідний перелік сформували у Рівненській ОВА.
Обласна комісія пропонує 7 медзакладів, де необхідно збудувати нові, або модернізувати діючі укриття. Це: обласні дитяча та доросла лікарні, Демидівська ЦРЛ, Радивилівська, Здолбунівська та Рівненська міські, а також Острозька багатопрофільна лікарня.
«У пріоритеті – заклади обласного рівня. Також умовою включення у перелік є наявність проєктно-кошторисної документації, а також готовність співфінансування з місцевого бюджету, - наголосила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська. – Надалі перелік має бути затверджений в Уряді. Важливо, аби лікарні були не лише осередками допомоги, але й безпечним простором».
Також під час наради погодили проєкти, які планують реалізувати за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Це: будівництво укриття Дубенської початкової школи, реконструкція сховища навчального закладу у Вараші, капремонт кардіологічного корпусу обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.
![](/media/img/650/2024/05/202405108050.png)