Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині перевірили безпеку маршруток (відео)

кадр з відео

У ході проведення комплексу цільових заходів, які розпочалися із 20 квітня, поліцейські Рівненської області здійснили перевірку 410 маршрутних транспортних засобів. За їх результатами складено 44 адміністративних матеріалів на водіїв автобусів, які перевозять пасажирів.

 

Перевірки в рамках профілактичної операції під умовною назвою «Перевізник», спрямованої, передусім, на забезпечення безпеки пасажирів, поліцейські проводять спільно з представниками Укртрансбезпеки.

Серед основних порушень за перші п’ять днів — це відхилення від визначеного маршруту та перевезення пасажирів понад встановлену кількість. Також поліцейські зафіксували зупинки маршрутних транспортних засобів для посадки-висадки пасажирів у невстановлених місцях, керування без необхідних документів і обов’язкового технічного огляду.

Зокрема, У Рівненському районі поліцейські виявили за результатами перевірки автобуса, який курсує за регулярним маршрутом, технічні несправності, а його водій, крім того, ще й порушив правила зупинки під час висадки пасажирів, за що на нього винесли на місці адмінпостанову. 

Операція «Перевізник» лише розпочалася, тому ретельні перевірки триватимуть і надалі.

Повідомляє відділ комунікації в Рівненській області

Читати також