Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині під час карантину людей не виселятимуть за комунальні борги

Державні виконавці на час дії карантину та впродовж 30 днів після нього не виселятимуть примусово людей із житла за комунальні борги. Про це повідомляє пресслужба Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Відповідні нововведення ухвалила Верховна Рада України 17 березня 2020 року. Закон передбачає заборону на примусове виселення із житла та примусове стягнення житла (житлових будинків, частин житлових будинків, квартир, кімнат у квартирах, кімнат, житлових секцій чи блоків у гуртожитках, інших жилих приміщень), що належить на праві приватної власності громадянам України під час примусового виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Також, на час дії карантину та продовж 30 днів з дня його скасування працівникам органів державної виконавчої служби заборонено буде виконувати рішення щодо примусового виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадського житлового фонду та житлового фонду соціального призначення. Наголошуємо, що стягнення житла може відбуватися тільки за рішенням суду.

Читати також