Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині пішов з життя начальник дільниці одного з комунальних підприємств

На Рівненщині 18 грудня передчасно пішов із життя начальник дільниці з ремонту та обслуговування електроустаткування КП "Здолбунівводоканал" Кондратюк Юрій Миколайович.

Колектив підприємства висловлює щирі співчуття родині покійного.

"Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Нехай світла пам'ять про Юрія назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій", - йдеться у повідомленні.

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.