![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022111459165.png)
На Рівненщині реконструювали приміщення відомої ДЮСШ.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Громада Рокитного за власні кошти провела реконструкцію будівлі старої школи та створила сучасний і комфортний спортивний об’єкт.
Рокитнівська ДЮСШ на Сарненщині підготувала 45 призерів чемпіонатів Європи та світу з вільної боротьби й сумо. При цьому молоді спортсмени довгий час змушені були готуватися в непростих умовах. Заняття проходили в приміщенні старої школи, яка була збудована ще в 1897 році.
В оновленій будівлі облаштували велику залу для тренувань, роздягальню та душову кімнату. Проєкт коштував 2,2 млн гривень.
"Оновлене, сучасне, з великою залою для тренувань, роздягальнею, вбиральнею та душовою кімнатою - у приміщенні ДЮСШ для занять з вільної боротьби та боротьби сумо зробили повну реконструкцію ззовні та всередині", - зазначили в Рокитнівській селищній раді.
![](/media/img/650/2024/02/202402214260.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402216580.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402213645.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402211659.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402218086.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402218835.png)