Рівне Медіа

На Рівненщині поліція перевіряє малий бізнес на дотримання правил карантину

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

30 квітня, на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш було прийнято рішення та дозволено із першого травня роботу перукарень, салонів краси, магазинів з продажу квітів та продукції сільськогосподарського призначення на території Вараської ОТГ.

Оскільки вказане рішення суперечить вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відомості за цим фактом внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Поліцейські проводять перевірку.

Правоохоронці наголошують на необхідності дотримання вимог чинного законодавства та не здійснювати діяльність, яка, відповідно до Постанови Кабміну, наразі заборонена.

З метою забезпечення виконання вимог чинного законодавства на території міста Вараш поліцейські у складі мобільних груп проводитимуть превентивну роботу серед представників малого та середнього бізнесу, а у випадку ігнорування заборони та невиконання законних вимог - притягуватимуть порушників до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.
 


Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також