Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині поліція вже працює в посиленому режимі (ФОТО)

https://rv.npu.gov.ua

Від сьогодні поліція розпочинає підготовку до забезпечення публічної безпеки та правопорядку  під час проведення новорічних та Різдвяних свят. Про це 19 грудня повідомив заступник голови Національної поліції  Олександр Фацевич під час наради у Ситуаційному центрі  з  керівниками  обласних підрозділів патрульної поліції та превенції.

За його словами, особовий склад Національної поліції вже працює у посиленому варіанті несення служби.

«Зараз вже розпочинаються святкові дні, тому особлива увага поліції повинна бути зосереджена на місцях святкування та відпочинку громадян. Наше головне завдання – це дотримання правопорядку без виключення, особливо під час новорічних та Різдвяних свят», – зазначив  Олександр Фацевич.

Також заступник голови Нацполіції зазначив, що необхідно забезпечити присутність сил поліції поблизу храмів, церков та місць проведення релігійних відправ.

«Жодних протиправних дій ми не маємо допустити. Головне завдання поліції – забезпечити безпечне проведення святкувань нашими громадянами», – наголосив Олександр Фацевич.

Також під час наради її учасники обговорили питання забезпечення безпеки дорожнього руху. За словами першого заступника Департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького, у цей період збільшується як транспортний потік, так і пасажирські перевезення. Адже чимало громадян вирушає на святкування на Західну Україну.

«У зв’язку з цим особливу увагу необхідно приділити патрулюванню трас міжнародного та національного значення у напрямку західних областей. Ці  дорожні артерії повинні бути посилені відповідною кількістю нарядів патрульної поліції та ГРПП. Важливо контролювати дотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху водіями», – акцентував Олексій Білошицький.

Нагадаємо, раніше глава Нацполіції Сергій Князєв заявляв про готовність поліції забезпечити порядок і безпеку під час об’єднавчого Собору у столиці.

Повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України

Читати також