![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024032615286062.png)
На 85-му році життя відійшов у засвіти колишній голова Деражненської сільської ради на Рівненщині Буняк Феодосій Гнатович.
Про це повідомили на сторінці Деражненської громади у Фейсбуці.
"Народився 18 лютого 1939 року на Тернопільщині, проживав на Дубенщині та доля оселила його в нашому мальовничому селі Деражне. З 1974 по 1999рік Феодосій Гнатович обіймав посаду голови Деражненської сільської ради та приклав багато зусиль для розквіту сіл Деражне і Бичаль. Виконавчий комітет та жителі Деражненської громади висловлюють щирі співчуття родині та близьким. Вічна пам'ять! Вічний спокій", - написали на сторінці громади.