Рівне Медіа

На Рівненщині попереджають виникнення лісових пожеж (ФОТО)

http://rivne.dsns.gov.ua

З метою недопущення виникнення пожеж в лісових масивах області рятувальники проводять моніторинг ситуації.

Так, зокрема 03 травня співробітники Головного управління ДСНС області працювали в Дубровицькому та Зарічненському районах. Було проведено обліт території лісгоспів за допомогою квадракоптера з метою виявлення осередків займань з подальшою передачею інформації на лінію «101».

Крім того, рятувальники зустрілися з керівниками районної влади, сільських рад, представниками об’єднаних територіальних громад, мешканцями населених пунктів. З присутніми було обговорено найгостріші питання дотримання пожежної безпеки поблизу лісових масивів та значних покладів торфу.

Щоб запобігти виникненню пожеж в екосистемах, рятувальники закликали місцевих мешканців завжди дотримуватись правил безпеки на природі.

Рятувальники нагадали, що полум’я у лісах потрібно розводити лише на добре розчищеній галявині на безпечній відстані від дерев, не залишати його без нагляду. Перед тим, як вийти з лісу, вогонь обов’язково треба залити водою чи засипати землею, не залишати за собою сміття, особливо не кидати недопалків у лісових масивах, адже від цього миттєво може статися пожежа.

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Читати також