Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині попрощались з двома захисниками

На Рівненщині у двох громадах провели полеглих захисників.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Острозька та Нетішинська громади попрощалися з Захисником Андрієм Семеновичем. Народився Андрій у 1980 році. У мирному житті був викладачем Національного університету «Острозька академія», кандидатом історичних наук, доцентом. 

У воєнний час служив на кордоні з Білоруссю, на Запорізькому напрямку, у Соледарі. Був водієм кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

На жаль, загинув військовослужбовець 11 лютого під час евакуації поранених у районі міста Бахмут. Поховали Героя на кладовищі міста Нетішин Хмельницької області.

Здовбицька громада - в скорботі та жалобі. Тут в останню дорогу провели старшого сержанта Сергія Кулагіна. Чоловік народився 9 вересня 1976 року в Читинській області росії. Згодом родина переїхала в смт Наддніпрянське на Херсонщині. Закінчив професійно-технічне училище, здобувши професію зварювальника. Потому проходив строкову службу в місті Острог. Одружився і проживав у селі Гільча Перша. Працював бригадиром у приватній фірмі з виготовлення та обробки гранітних виробів.

У 2014 році, з початком АТО, був призваний захищати кордони Батьківщини. Півтора року боронив Батьківщину на Донеччині. У перші дні повномасштабного вторгнення Сергій вступив до лав територіальної оборони в селі Гільча, а 20 березня 2022 року був призваний у ЗСУ.

Неодноразово нагороджувався відзнаками за бойові заслуги перед Батьківщиною. На жаль, загинув воїн 19 травня 2023 року в районі села Червона Криниця Запорізької області під час артилерійського обстрілу. Поховали Героя на кладовищі села Гільча Перша.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.