![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052111123382.png)
На Рівненщині в останню дорогу провели шістьох Героїв.
Інформують у Рівненській ОДА.
На Дубенщині попрощалися із двома захисниками - Павлом Карнахом та Олександром Конончуком.
Павло Карнах народився 7 січня 1987 року, проживав у місті Дубно. Чоловік закінчив Мирогощанський аграрний коледж, працював у ПрАТ «Дубномолоко». Захоплювався веденням сільського господарства. Понад усе любив свою сім'ю та спільні сімейні подорожі. У серпні 2022 року був призваний на військову службу.
Життя стрільця-санітара механізованого батальйону обірвалося 15 травня під час виконання бойового завдання. Йому назавжди буде 37 років.
У загиблого Героя залишилися любляча дружина, дві доньки, батьки й сестра.
Олександр Конончук народився у 1976 році, проживав у селі Брищі Млинівської тергромади.
Солдат Збройних сил України служив у 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді.
На жаль, воїн помер від тяжких поранень 17 травня в лікарні Києва. Поховали захисника на кладовищі в селі Малі Дорогостаї.
У Каноницькій громаді віддали останню шану Олегу Будніку.
Чоловік, 1966 року народження, проживав у селі Новаки.
16 травня було підтверджено інформацію про те, що штаб-сержант, стрілець-помічник гранатометника 3-го механізованого відділення загинув унаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в Харківській області. Олег отримав поранення, несумісне із життям.
Рівненська та Шпанівська громади віддали останню шану воїнам Вадиму Огоновському та Радіону Донову.
Вадим Огоновський народився 26 червня 1985 року в селі Малий Олексин. Воїн навчався в початковій школі в Малому Олексині. Потім сім'я переїхала до Квасилова. Після одруження чоловік із дружиною жив у Рівному.
Військовослужбовець працював далекобійником за кордоном, але після початку повномасштабного вторгнення повернувся додому й пішов добровольцем захищати Україну.
На жаль, 10 травня 2024 року 38-річний солдат Вадим Огоновський помер від отриманих поранень у бою на Донецькому напрямку. Поховали чоловіка в рідному Малому Олексині.
Радіон Донов народився 3 січня 1999 року в місті Ужгород. Навчався у школі в селі Домбоки Мукачівського району. Пізніше чоловік проживав в Ужгороді.
У 2021 році Воїн підписав контракт зі Збройними силами України. Мама Радіона проживала в Рівному та постійно підтримувала зв'язок із сином, але 5 березня 2022 року він на дзвінок не відповів.
23-річний солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку. Поховали Героя на кладовищі «Нове» в Рівному.
У Корнинській громаді відбувся чин поховання військовослужбовця Тараса Пастуха.
Захисник народився 10 квітня 1987 року в селі Колоденка. Навчався у школі № 18 Рівного, згодом - вступив до Рівненського автотранспортного технікуму на спеціальність «Організація та управління на автотранспорті». Чоловік працював в охоронній фірмі, а пізніше - за кордоном.
У 2015-2016 роках Герой брав участь в АТО. Нагороджений грамотами керівника сектору «М» і командиром військової частини за сумлінне виконання військового обов’язку, виявлену особисту мужність і дисциплінованість під час виконання завдань АТО на території Донецької області.
Із початком повномасштабного вторгнення, у 2022 році, Тарас без вагань став на захист Батьківщини.
Воїн загинув 16 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.
![](/media/img/650/2024/05/202405219059.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405211810.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405218098.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405212515.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405217257.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405214434.png)