![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023122014416805.png)
На Рівненщині патрульні допомогли ліквідувати загоряння автомобіля ВАЗ.
Інформують у Патрульній поліції Рівненської області.
Днями на стаціонарному пості "Корець" патрульні зупинили автомобіль Nissan із технічною несправністю: не працювала ліва фара. Виявилося, що водійка направлялася до патрульних за допомогою, оскільки сама замінити лампу фари не могла. Патрульні допомогли керманичці та замінили лампочку у фарі, жінка подякувала та продовжила рух.
А ось нещодавно під час патрулювання неподалік Маслянки дубенські патрульні помітили автомобіль ВАЗ, який загорівся. Патрульні вчасно ліквідували пожежу, ніхто тілесних ушкоджень не отримав.
Сьогодні під ранок на автодорозі М-06 Київ-Чоп екіпаж помітив на узбіччі автомобіль. Керманич повідомив, що пошкодив колесо. На щастя, в автомобілі було запасне, тому патрульні допомогли йому замінити колесо.
![](/media/img/650/2023/12/202312207961.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312203067.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312209856.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312207492.png)