Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині посилять профілактику пожежної безпеки

http://www.rv.gov.ua

Із року в рік ситуація із пожежами у лісових масивах, торфовищах та на відкритих ділянках місцевості залишається складною.

Про це говорили сьогодні у штабі  ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.На ній також був присутній перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Там відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час якої, зокрема, розглядалися питання стану пожежної безпеки в екосистемах України.

«2019 рік вже став більш пожежонебезпечним, ніж минулі роки. У цьому ж році маємо вже понад 14 тисяч пожеж, які охопили вже 15 тис. га. Це приблизно половина щорічної кількості. І це тривожний сигнал. Тому я звертаю увагу всіх підрозділів ДСНС на місцях, а також Мінагрополітики і Мінприроди для спільного об’єднання їх зусиль в областях у попередженні і подоланні пожеж», - зазначив Геннадій Зубко.Перший заступник Голови Служби Олег Мельчуцький зазначив, що вперше за останні роки суттєво загострилася ситуація через спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках, поблизу населених пунктів, сміттєзвалищах та заплавах річок.

Своєю чергою, Геннадій Зубко зауважив на необхідності вже сьогодні кардинально підсилювати профілактичні заходи щодо пожежної безпеки, проводити роботу на місцях та через засоби масової інформації зокрема.Також під час засідання було підкореговано та затверджено План протидії загрозам та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами на 2019 рік.

Читати також