Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині посилять профілактику пожежної безпеки

http://www.rv.gov.ua

Із року в рік ситуація із пожежами у лісових масивах, торфовищах та на відкритих ділянках місцевості залишається складною.

Про це говорили сьогодні у штабі  ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.На ній також був присутній перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Там відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час якої, зокрема, розглядалися питання стану пожежної безпеки в екосистемах України.

«2019 рік вже став більш пожежонебезпечним, ніж минулі роки. У цьому ж році маємо вже понад 14 тисяч пожеж, які охопили вже 15 тис. га. Це приблизно половина щорічної кількості. І це тривожний сигнал. Тому я звертаю увагу всіх підрозділів ДСНС на місцях, а також Мінагрополітики і Мінприроди для спільного об’єднання їх зусиль в областях у попередженні і подоланні пожеж», - зазначив Геннадій Зубко.Перший заступник Голови Служби Олег Мельчуцький зазначив, що вперше за останні роки суттєво загострилася ситуація через спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках, поблизу населених пунктів, сміттєзвалищах та заплавах річок.

Своєю чергою, Геннадій Зубко зауважив на необхідності вже сьогодні кардинально підсилювати профілактичні заходи щодо пожежної безпеки, проводити роботу на місцях та через засоби масової інформації зокрема.Також під час засідання було підкореговано та затверджено План протидії загрозам та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами на 2019 рік.

Читати також

07.06.2023 На Рівненщині двох жінок та їх дітей врятували від домашнього насильства

Як розповіла його директорка Олена Бобровська, фахівці мобільної бригади днями екстрено вивезли у безпечне місце ще двох жінок з дітьми, рятуючи їх від насильства. Загалом, упродовж місяця за такою допомогою до центру звернулися понад 60 людей. В подальшому з постраждалими проводять тривалу терапію, допомагають речами першої необхідності. Для того, щоб викликати команду фахівців за місцем проживання або перебування постраждалої особи чи отримати консультацію та інформаційну підтримку варто зателефонувати за номером: +38 095 033 20 09. Мобільні бригади працюють без вихідних. Крім того, підтримку фахівців центру можна отримати безпосередньо за адресою: Рівне, Червонія Василя, 29.